Komunikaty prasowe
NOWY 09.12.2021 Produkty
 Co podarować miłośnikowi ogrodów na Święta?

Co podarować miłośnikowi ogrodów na Święta? Pomysły na wymarzony prezent od Gardeny

Sprezentować wymarzony upominek ogrodnikowi to nie lada wyzwanie. Prezent musi być nie tylko praktyczny, ale także wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby służył przez lata. Nie masz pomysłu, co kupić bliskiej osobie pod choinkę? Podpowiadamy, z czego ucieszą się prawdziwi fani spędzania wolnego czasu w ogrodzie! 
NOWY 13.10.2021 Produkty
Jesienią odkryj swój balkon i taras na nowo

Jesienią odkryj swój balkon i taras na nowo

Ciepłe dni powoli się kończą, ale nie musi oznaczać to końca fascynacji ogrodem. To doskonały czas, aby zająć się balkonem czy tarasem i odkryć go na nowo – wprowadzić kwiaty w jesiennych kolorach, zasadzić rośliny cebulowe czy w końcu zadbać o odpowiedni nastrój.

NOWY 11.08.2021 Produkty
Jakie prace warto wykonać w ogrodzie jesienią?

Jakie prace warto wykonać w ogrodzie jesienią?

Jesień to bardzo intensywny czas w ogrodzie. Poza sadzeniem roślin cebulowych czy przycinaniem krzewów, nie można zapomnieć o ważnych pracach porządkowych. Pomocna
w sprzątaniu ogrodu i terenu wokół domu będzie seria narzędzi Gardena Combisystem, zbieracz do liści czy odkurzacz. Dowiedz się, jakie prace należy wykonać w ogrodzie jesienią!

NOWY 12.07.2021 Produkty
Pięć sposobów na mądre i oszczędne nawodnienie ogrodu

Pięć sposobów na mądre i oszczędne nawodnienie ogrodu

Nawadnianie roślin, szczególnie w okresie letnim jest bardzo ważne. Niezależnie od tego czy posiadamy ogród, czy balkon podlewanie wymaga od nas wiedzy i czasu. Poznaj pięć sposobów na mądre i oszczędne podlewanie!

NOWY 12.07.2021 Produkty
Stylowy ogród przez cały rok – poznaj nowy system Gardena ClickUp!

Stylowy ogród przez cały rok – poznaj nowy system Gardena ClickUp!

Gardena ClickUp! to nowy, wszechstronny system, który idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Specjalny trzonek i wymienne elementy, takie jak: hotel dla owadów, karmnik, deszczomierz, doniczka i pochodnia, uczynią nasz ogród piękniejszym, niezależnie od pory roku.

NOWY 12.04.2021 Produkty
Ogród idealny – smart system Gardena

Ogród idealny – smart system Gardena

Prowadzenie ogrodu wcale nie musi być czasochłonne i męczące. Z systemami Gardena smart i Bluetooth możesz zrelaksować się i cieszyć pięknym, kolorowym ogrodem. Dzięki urządzeniom i aplikacji mobilnej będziesz mieć pełną kontrolę za pomocą jednego przycisku. Innowacyjny system pozwoli kontrolować między innymi: pracę robota koszącego, nawadnianie – za pomocą sterownika, czujnika wilgotności gleby czy hydroforu oraz urządzania elektryczne – dzięki wielofunkcyjnej wtyczce smart Power.

Więcej