Komunikaty prasowe
NOWY 30.03.2021 Produkty
rękawice ogrodowe (2)

Cięcie i porządki – czas na wiosenne prace w ogrodzie z Gardeną!

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia. To doskonała okazja, żeby zacząć pierwsze porządkowe prace w ogrodzie i pomyśleć o przycinaniu drzew.  Z narzędziami od Gardeny praca będzie o wiele łatwiejsza i szybsza.
NOWY 30.03.2021 Produkty
Nowości Gardeny na 2021 rok!

Gardena prezentuje nowości na 2021 rok!

Innowacyjne i stylowe rozwiązania do ogrodu i na balkon – nowości od Gardeny na 2021 rok sprawią, że wszystkim miłośnikom ogrodów serca zabiją szybciej. W nowej ofercie marki znajdują się między innymi dekoracyjny system ClickUp!, narzędzia akumulatorowe i narzędzia do nawadniania, a także nowy robot koszący, który będzie niezastąpiony w każdym smart ogrodzie.

NOWY 30.03.2021 Produkty
Jesienne cięcie

Nie zapomnij o jesiennym cięciu w ogrodzie!

Dni stają się coraz krótsze, to znak, że należy zacząć przygotowywać nasz ogród na nadejście zimy. Warto w tym czasie pomyśleć nie tylko o porządkach, ale także o przycięciu roślin. Lekkie przycinanie, formowanie czy cięcia sanitarne, to niezbędne zabiegi, by były one zdrowe i obficie zakwitły na kolejną wiosnę.

NOWY 30.03.2021 Produkty
Pomysł na świąteczny prezent - narzędzia Gardena

Znajdź pomysł na świąteczny prezent dla miłośnika ogrodu

Prezenty świąteczne wcale nie muszą być oczywiste. Miłośnikom ogrodów i zieleni na pewno spodobają się pomysły przygotowane przez Gardenę. Prezenty pod choinką będą nie tylko praktyczne, ale także wykonane z najwyższej jakości materiałów.

NOWY 30.03.2021 Produkty
Zestaw aquaBloom

Poznaj nowy zestaw Gardena AquaBloom. Kwiaty nawet nie zauważą twojej nieobecności!

W ciepłych miesiącach rośliny na balkonach czy tarasach szczególnie potrzebują wody. Gdy wyjeżdżamy na wakacje, często musimy zostawić je pod opieką rodziny lub sąsiada, a przecież znalezienie osoby, której możemy powierzyć ukochane kwiaty nie zawsze należy do najłatwiejszych. W tym sezonie, podczas naszego urlopu o kwiaty zadba AquaBloom!

NOWY 26.03.2021 Produkty / Narzędzia ogrodowe
Combisystem Gardena

Jeden trzonek, wiele możliwości – poznaj serię Combisystem od Gardeny

Niezależnie od pory roku i bez względu na nieprzewidywalność pogody warto posiadać wielofunkcyjne narzędzia, które zapewnią wygodne i proste użytkowanie. Seria narzędzi Gardena Combisystem umożliwia łączenie różnych trzonków i narzędzi dzięki prostemu mocowaniu za pomocą śruby. Rozwiązanie zapewnia nie tylko odpowiedni komfort użytkowania, ale i oszczędność miejsca. Narzędzia z linii Gardena Combisystem posiadają aż 25 lat gwarancji.

Więcej