Komunikaty prasowe
NOWY 26.07.2022 Produkty
Gardena wprowadza technologię LONA Intelligence™  do robotów koszących

Gardena wprowadza technologię LONA Intelligence™ do robotów koszących

Roboty koszące GARDENA to inteligentne rozwiązanie do pielęgnacji trawnika. W ramach portfolio produktów SILENO znajdziemy modele dostosowane do najwyższych wymagań, a urządzenia mogą być łatwo obsługiwane za pomocą aplikacji. W tym roku, producent wprowadza nowe modele robotów – smart Sileno city i smart Sileno life wyposażone w przełomową technologię LONA Intelligence, która pozwoli na mapowanie planu ogrodu, zarządzanie strefami ogrodów, ustawienie obszarów chronionych czy nawet śledzenie lokalizacji robota w czasie rzeczywistym.

NOWY 26.07.2022 Produkty
Jak mądrze i oszczędnie nawadniać ogród?  Poznaj 3 sprawdzone rozwiązania!

Jak mądrze i oszczędnie nawadniać ogród? Poznaj 3 sprawdzone rozwiązania!

W czasie upalnych, letnich dni powinniśmy podlewać nasze rośliny praktycznie codziennie, aby zapewnić im odpowiedni wzrost i zadbać o ich kondycję. Jak nawadniać zieleniec w sposób mądry, zrównoważony i wygodny? Prezentujemy trzy rodzaje narzędzi ogrodowych, które pomogą zadbać o właściwe nawodnienie.

NOWY 01.06.2022 Produkty
Jak zagospodarować działkę ROD?

Jak zagospodarować działkę ROD?

Działka ROD to spore wyzwanie dla nowego właściciela, szczególnie jeśli to pierwsza tego rodzaju inwestycja w życiu. Od czego zacząć? Co zrobić i w jakiej kolejności? W krótkim przewodniku przygotowanym przez Wojtka Wardeckiego – ogrodnika, autora kanału Ulubiony ogrodnik, a także markę Gardena pomagamy postawić pierwsze kroki w realizacji marzeń o pięknej działce.

NOWY 26.04.2022 Produkty
Zrównoważone ogrodnictwo – naturalny wybór

Zrównoważone ogrodnictwo – naturalny wybór

Nowa linia Gardena EcoLine

Małe narzędzia ręczne, sekator i produkty z zakresu mobilnego podlewania ogrodu z nowej serii GARDENA EcoLine to naturalny wybór dla pasjonatów ogrodnictwa. Narzędzia zostały wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i łączą zrównoważone podejście z bezkompromisową jakością, trwałością i estetycznym wzornictwem.

NOWY 02.02.2022 Produkty
Spełniaj ogrodnicze marzenia przez cały rok

Spełniaj ogrodnicze marzenia przez cały rok

Narzędzia wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, roboty koszące wyposażone w technologię mapowania ogrodu, urządzenia ułatwiające podlewanie roślin oraz nowe elementy systemu ClickUp!, takie jak basen dla ptaków czy lampa solarna. Oto nowe produktyGardena, które pomogą miłośnikom roślin spełnić ogrodnicze marzenia w 2022 roku.

NOWY 09.12.2021 Produkty
 Co podarować miłośnikowi ogrodów na Święta?

Co podarować miłośnikowi ogrodów na Święta? Pomysły na wymarzony prezent od Gardeny

Sprezentować wymarzony upominek ogrodnikowi to nie lada wyzwanie. Prezent musi być nie tylko praktyczny, ale także wykonany z wysokiej jakości materiałów, aby służył przez lata. Nie masz pomysłu, co kupić bliskiej osobie pod choinkę? Podpowiadamy, z czego ucieszą się prawdziwi fani spędzania wolnego czasu w ogrodzie! 
Więcej