Komunikaty prasowe
NOWY 11.08.2021 Produkty
Jakie prace warto wykonać w ogrodzie jesienią?

Jakie prace warto wykonać w ogrodzie jesienią?

Jesień to bardzo intensywny czas w ogrodzie. Poza sadzeniem roślin cebulowych czy przycinaniem krzewów, nie można zapomnieć o ważnych pracach porządkowych. Pomocna
w sprzątaniu ogrodu i terenu wokół domu będzie seria narzędzi Gardena Combisystem, zbieracz do liści czy odkurzacz. Dowiedz się, jakie prace należy wykonać w ogrodzie jesienią!

NOWY 12.07.2021 Produkty
Pięć sposobów na mądre i oszczędne nawodnienie ogrodu

Pięć sposobów na mądre i oszczędne nawodnienie ogrodu

Nawadnianie roślin, szczególnie w okresie letnim jest bardzo ważne. Niezależnie od tego czy posiadamy ogród, czy balkon podlewanie wymaga od nas wiedzy i czasu. Poznaj pięć sposobów na mądre i oszczędne podlewanie!

NOWY 12.07.2021 Produkty
Stylowy ogród przez cały rok – poznaj nowy system Gardena ClickUp!

Stylowy ogród przez cały rok – poznaj nowy system Gardena ClickUp!

Gardena ClickUp! to nowy, wszechstronny system, który idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na balkonie. Specjalny trzonek i wymienne elementy, takie jak: hotel dla owadów, karmnik, deszczomierz, doniczka i pochodnia, uczynią nasz ogród piękniejszym, niezależnie od pory roku.

NOWY 12.04.2021 Produkty
Ogród idealny – smart system Gardena

Ogród idealny – smart system Gardena

Prowadzenie ogrodu wcale nie musi być czasochłonne i męczące. Z systemami Gardena smart i Bluetooth możesz zrelaksować się i cieszyć pięknym, kolorowym ogrodem. Dzięki urządzeniom i aplikacji mobilnej będziesz mieć pełną kontrolę za pomocą jednego przycisku. Innowacyjny system pozwoli kontrolować między innymi: pracę robota koszącego, nawadnianie – za pomocą sterownika, czujnika wilgotności gleby czy hydroforu oraz urządzania elektryczne – dzięki wielofunkcyjnej wtyczce smart Power.

NOWY 30.03.2021 Produkty
rękawice ogrodowe (2)

Cięcie i porządki – czas na wiosenne prace w ogrodzie z Gardeną!

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia. To doskonała okazja, żeby zacząć pierwsze porządkowe prace w ogrodzie i pomyśleć o przycinaniu drzew.  Z narzędziami od Gardeny praca będzie o wiele łatwiejsza i szybsza.
NOWY 30.03.2021 Produkty
Nowości Gardeny na 2021 rok!

Gardena prezentuje nowości na 2021 rok!

Innowacyjne i stylowe rozwiązania do ogrodu i na balkon – nowości od Gardeny na 2021 rok sprawią, że wszystkim miłośnikom ogrodów serca zabiją szybciej. W nowej ofercie marki znajdują się między innymi dekoracyjny system ClickUp!, narzędzia akumulatorowe i narzędzia do nawadniania, a także nowy robot koszący, który będzie niezastąpiony w każdym smart ogrodzie.

Więcej